Vasas SC
Vasas SC

TENISZ:az U16-os Eb-n ezüstérmet nyert a Fajta,Velcz páros - YouTube

Tenisz – MEAFC

Szép sikerekkel zárták a nyarat a MARSO TC versenyzői - Nyíregyháza Megyei  Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!
Szép sikerekkel zárták a nyarat a MARSO TC versenyzői - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!

Címke: Bíró Melinda

Stollár Fanny – Wikipédia

Tenisz Műhely - Orbán Arisztid és Schmidinger Petra is... | Facebook

Kincses Kolos és Bartha Panna nyert a tenisz fedett pályás országos  bajnokságon - Sportal.hu
Kincses Kolos és Bartha Panna nyert a tenisz fedett pályás országos bajnokságon - Sportal.hu

Búcsú a felnőtt OB-n | VELCZ ZSOMBOR

HUNtennis on X: "Boros Attila 62 62-re verte Zsigrai Lászlót az U16-os  fedettpályás OB döntőjében. https://t.co/kYoEC5OAuR" / X
HUNtennis on X: "Boros Attila 62 62-re verte Zsigrai Lászlót az U16-os fedettpályás OB döntőjében. https://t.co/kYoEC5OAuR" / X